Welcome dear fans on horses :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome :P~
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Повелителите на конете

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
I_lof_horses
Admin
I_lof_horses


Брой мнения : 24
Join date : 17.06.2008
Age : 29
Местожителство : Chirpan

Повелителите на конете Empty
ПисанеЗаглавие: Повелителите на конете   Повелителите на конете I_icon_minitimeСря Юни 18, 2008 11:01 am

КОНЕТЕ И ХОРАТА - конете и хората живеят заедно от хилядолетия - но това не означава че винаги са се разбирали.За коне,които никои не може да общува,има хора които са наречени повелители на конете.

ДА РАБОТИШ С КОНЕ - повелителите на конете са специално обучени мъже и жени,които обичат конете и помагат на др. хора да могат да другаруват и общуват с тях.Те говорят на конете и понякога изглежда така че се едно им говориш нещо в ухото.По тази причина на някои изици такъв човек се нарича "този , който шепне на коня".

МНОГО ТЪРПЕНИЕ - Най извесния повелител на коне е Монти Робъртс.Той работи с коне от 50 години и казва: "Конете имат нужда от търпение,ако се даржиш така сякаш имаш само 15 мин. за тях,ти е нужен 1 ден"....
Повелителите на конете Horse_000001793547Small
Върнете се в началото Go down
http://www.zoomaniac.dir.bg
horse_girl

horse_girl


Брой мнения : 15
Join date : 08.09.2008

Повелителите на конете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повелителите на конете   Повелителите на конете I_icon_minitimeПон Сеп 08, 2008 12:53 pm

Честно казано аз, мисля че съм "Шепнеща", защото едната ми кобила е мнооого дива и позволявя само на мен да я извеждам и галя.Да не говорим, че ми трябват 2 минутки, за да се "запозная" с които и да е кон.Има една кобила, която дори собственикът й не е сигурен около нея,, ккогато разбрал, че съм при нея тръгнал с бърза рачка към нас със смъртн страх за мен, а аз си я галех най-спокойно!
Върнете се в началото Go down
I_lof_horses
Admin
I_lof_horses


Брой мнения : 24
Join date : 17.06.2008
Age : 29
Местожителство : Chirpan

Повелителите на конете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повелителите на конете   Повелителите на конете I_icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 1:38 pm

Ами чесно казано,това не значи че си "Шепнеща" ами че конят както и ти си имате доверие един друг...То и ние с братовчедка ми обяздихме понито което не даваше на никoй да му се качва, а ние го яздим без нищо(и тук идва часта на така нареченото доверие и обич).И за 1-ви път когато Дани му се качи беше само с 1 пръчuца...Но признавам тя си имаше уменията....
P.С. - Понито е на фотогалерията 4:6!h
Върнете се в началото Go down
http://www.zoomaniac.dir.bg
horse_girl

horse_girl


Брой мнения : 15
Join date : 08.09.2008

Повелителите на конете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повелителите на конете   Повелителите на конете I_icon_minitimeСря Окт 01, 2008 11:18 am

Добре ами онези циганските коне?Голямо доверие ми имат, но пак ги галя!?!Така че ще си отстоявам на думата до доказване на противното! Mad bounce
Върнете се в началото Go down
I_lof_horses
Admin
I_lof_horses


Брой мнения : 24
Join date : 17.06.2008
Age : 29
Местожителство : Chirpan

Повелителите на конете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повелителите на конете   Повелителите на конете I_icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 4:52 pm

Ами то и тука има доста цигaнски коне които дават да се барат... освен някои които са доста бити и намразили хората
Sad
Върнете се в началото Go down
http://www.zoomaniac.dir.bg
Sponsored content





Повелителите на конете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Повелителите на конете   Повелителите на конете I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Повелителите на конете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome dear fans on horses :) :: Публикаций (всичко сварзано с конете)-
Идете на: